Potvrďte svůj věk

Dovoluje Vám věk pití alkoholu?

Litujeme, ale pokud nemáte 18 let, nemáte přístup na naši stránku

Náhledová fotografie příspěvku
30/05/2024

Vznikli jsme. Jak to vlastně je? A další…

Tento článek možná nebude tak dlouhý a obsáhlý, ale asi jeden z nejdůležitějších… oznamuje totiž, že jdeme do toho. Začínáme největší projekt, do kterého jsme se snad mohli pustit. No a tento blog nám to postupně bude dokumentovat.

Připravujeme splnění našeho snu mít českou palírnu, která se bude co nejvíce podobat těm skotským… ať už zráním, prostorem, kvalitou vody no a hlavně chutí. K tomu je potřeba opravdu hodně.
A tak jsme sehnali statek, to byl celkem problém, který se ale podařilo vyřešit. Ten teď budeme opravovat, jelikož je to spíš zbytek statku, ale krásný! Má 8 pramenů vody, je to bývalý kravín, zasazený do přírody a 45 minut od Prahy…

No a teď všechny věci okolo… stavební povolení, připojení k elektřině, obnovení pramenů, památkáři, povolení, certifikáty, registrace, projekt, budget, vizualizace, loga, návrh webu, vznik webu, grafika lahví, tubusů a etiket, počkat kolik sudů se nám tam vlastně vejde? No uvidíte časem, určitě to vše dopadne a vy se brzy napijete prvních skelniček u nás v degustační místnosti nebo třeba ve skladu opření o sud. Zatím sledujte a těšte se s námi!

Ve fotogalerii můžete vidět, jak statek vlastně aktuálně vypadá.

Celý blog


Celý blog